fbpx
Back

"IM Beauty Academy"

Tai ilgus metus sėkmingai veikianti grožio mokykla, sukaupusi didelę patirtį blakstienų ir antakių laminavimo, antakių architektūros ir dizaino srityje. Akademija nuolat plečia savo veiklą, todėl mūsų mokymų sąrašas nuolat plečiasi.

Akademijoje dirba tik kvalifikuoti specialistai, kurie nuolatos atnaujina savo žinias ir perteikia mokiniams pačią naujausią metodiką ir darbo technikas. Mūsų grupiniai mokymai vyksta itin mažuose grupėse, todėl kiekvienas mokinys gauna maksimum dėmesio. Po mokymų būsimą grožio specialistą visada konsultuojame neribotą laiką. Mes orientuojamės į kokybišką ir išsamų mokymąsi, daug dėmesio skirdami praktikai. Mes siūlome: individualius, grupinius ir online mokymus.

Esame partneriai didelių profesionalių priemonių gamintojų, todėl visada mokiname kaip dirbti tik su aukštos kokybės produktais.

IM Beauty Academy mokymų programos yra akredituotos ir patvirtintos LR Švietimo ir Mokslo ministerijos.

Šiuo metų siūlome šiuos mokymus:

Blakstienų ir antakių laminavimas

Antakių laminavimas

Blakstienų laminavimas

Antakių architektūra ir dizainas

Antakių dizaino TRENERIO MOKYMAI

Ir mūsų akademijos NAUJIENA

ONLINE mokymai

Pristatome akademijos įkūrėja Ina Morozova

Sveika, Mieloji, džiaugiuosi, kad užsukai, susipažinkime!

Esu Ina Morozova IM Beauty Acacademy įkūrėja, dėstytoja ir praktikuojantį meistrė. Savo grožio kelią pradėjau daugiau nei prieš dešimt metų. Pati pradžia buvo susieta su antakiais, vėliau tapau diplomuota vizažo meistrė ir kosmetikė. Palaipsniui plėčiau savo paslaugų ratą ir vis aktyvau jį užpildė antakiai ir blakstienos.  Laminavimas ir antakiai – tai dvi sferos kuriuose dirbu, mokau ir visada nenustoju mokytis pati. 

Mokymus pradėjau vesti prieš penkis metus.  Savo mokymuose visada perteikiu, ne “sausą” teoriją, o praktikoje patikrinta ir savo žiniomis pagrįstą medžiagą. Mokymų programas sudarinėju asmeniškai ir pastoviai jas tobulinu. Esu išleidus ne vieną šimtą mokinių, kuriuo šiuo metu yra sekmingos meistrės Lietuvoje ir užsienio šalyse.  Šiai dienai vedu mokymus ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Didžiojoje Britanijoje.  Esu seminarų ir konferencijų pranešėja, čempionatų teisėja. Čempionatuose ne tik teisėjauju, bet ir pati mielai sudalyvauju ir visada skatinu savo mokines tai daryti. 

Man visada rūpi mano mokinių pasiekimai ir įsiliejimas į  grožio sferą, todėl visada po mokymų turite su manim grįžtamąjį ryšį. 

Su meile Ina Morozova

ATSILIEPIMAI