fbpx
Back

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

1. Perkant parduotuvėje www.beautycademy.lt , kiekvienam pirkėjui ir jo nupirktai tinkamos kokybės prekei suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija nuo prekės gavimo dienos.

2. Norėdami grąžinti tinkamos kokybės prekę:

  • Reikia būtinai susisiekti el. paštu info@beautyacademy.lt
  • Iš anksto neperspėjus ir nesuderinus grąžinimo, prekės atgal nepriimamos.
  • Paaiškinti priežastį ir prisegti pirkimo įrodymą.
  • Prekė turi būti nenaudota, su ženklinimo etiketėmis bei originalioje pakuotėje, nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos.

3. Kiekvienai prekei suteikiama tiekėjo garantija gamybiniam brokui ir kitiems defektams nesusijusiems su normaliu prekės naudojimu ir aplinkos poveikių. Kiekvienos prekės garantijos laiką galite rasti prekių aprašyme.

4. Norint grąžinti netinkamos kokybės prekę, atlikite aukščiau išvardintus žingsnius.

5. Grąžindamas prekes Pirkėjas privalo nurodyti siuntėjo adresą ir tinkamai supakuoti prekę, kad ji nebūtų pažeista siuntimo metu. Pardavėjas negrąžins pinigų už prekes, kurios buvo pažeistos siuntimo metu. Pardavėjas neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai supakuoti, netinkamai nurodžius adresą, taip pat jei siuntiniai buvo prarasti ar sugadinti siuntimo metu.

6. Prekės išsiuntimu pasirūpiną pirkėjas, grąžinimas galimas siunčiant Lietuvos paštu registruota pirmenybine siuntą arba naudojantis Lp express, Omniva terminalais.

7. Gavę grąžinamą prekę, mes įsipareigojame per 7 darbo dienas pervesti pinigus į tą pačią Jūsų sąskaitą, iš kurios buvo mokėta arba pakeisti prekę į kitą. Prekės pristatymo išlaidos negrąžinamos.

8. Norėdami grąžinti ar pakeisti prekę į kitą, prašome su mumis susisiekti el. laišku – info@beautyacademy.lt ir informuokite apie ketinimą grąžinti ar pakeisti prekę.

9. www.beautyacademy.lt pirkėjai gali paprašyti atšaukti nusipirkta bilietą į mokymus ir paprašyti, kad būtų grąžinta visa suma, likus ne mažiau kaip 14 dienom iki mokymų pradžios. Atšaukimai likus mažiau negu 14 dienom iki mokymų pradžios gali būti perkelti į kitą tų pačių mokymų datą ir laiką. Atšaukimo prašymai, pateikti per 72 valandas nuo mokymų pradžios, negali būti grąžinami ar pervedami. Registruodamiesi į mokymus sutinkate su šiomis sąlygomis.

10. Už įsigytus Online mokymus, Dovanų kuponus www.beautyacademy.lt parduotuvėje pinigai nėra grąžinami. 

11. Gavus Online mokymus dovanų perkant prekes www.beautyacademy.lt parduotuvėje, šios prekės nėra grąžinamos, išskyrus šių taisyklių 4 punktą.